Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

nie twierdze, ze to co mówisz to czary mary tylko tresc tego co mówisz to czary mary. Dla mnie. Świezaka. Niezle zagmatwałem. Reszta bezdyskusyjnie dla mnie jasna:-)
wyborca

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: wyborca »

niezależny komitet M Ś to pani Magda Świtoń nauczyciel w szkole podstawowej w Cz-jewie.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

i stała sie jasnosć
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Emilka »

Cokolwiek na forum się nie wydarzy czy też na stronie DG to i tak nie zapominajmy, że nie jesteśmy -tak jak napisał ktoś u DG - tylko ludźmi lecz AŻ LUDŹMI.

Dobrze wiemy, że ludzie w naszym środowisku są przewrotni. Często co innego mówią, co innego robią (patrz. wybory)!
Życzę wszystkim spokoju i dużego dystansu!!!
do Moderatora

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: do Moderatora »

wyłączając na czas ciszy wyborczej forum uczynisz nam wielka krzywdę. A gdzie na gorąco pakować spostrzeżenia z wyborów.? A czy zdajesz sobie sprawę co sie biedzie działo? uff, przecież nie będę pisał w Wordzie i czekał by móc opublikować:-)
Moderatorze miej sumienie
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: JakubB »

Dwa dni niestety musicie wytrzymać. Nie możemy ryzykować, że ktoś gdzieś doniesie, i czy słusznie czy nie, nikt z nas nie bardzo ma czas włóczyć się po sądach.
Dura lex, sed lex. Może to jest nadinterpretacja i bezpieczniarstwo ale na prawdę nie mamy ochoty z żadnym koniem się kopać.
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Emilka »

Mam nieodparte wrażenie, że " nasza władza" postrzega nas (mieszkańców) jak idiotów. Kwiecistym słowotokiem i cytatami można zgasić zapędy większości bo nie "kumają" o czym mowa.automatycznie nie ma pytań i wątpliwości (wiadomo przecież kto posiada patent na mądrość). Temu słówko, tamtemu dwa i cicho sza. w razie wygranej wszystkich mających odmienne zdanie lub wątpiących "ukrzyżuję" się! tym bardziej wiedzących zbyt wiele. W słowniku "naszej władzy" nie ma pojęcie konstruktywna krytyka, argumenty. W ogóle nie ma słowa NIE!


Uwaga! mimo panującej psychozy ludzie z sobą wbrew pozorom rozmawiają, widzą i wiedzą więcej niż by się chciało!!!!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Emilka
Kiedys powiedziałąs, ze chłopaki musicie sie duzo nauczyc. Tak, masz racje cały, czas masz racje. W kazdej społęcznosci jest "kolorowo". Ale tego co tutaj znalazłem... to troche zbiło mnie z pantałyku. Ale dopier kopara mi spadła na słynne "nie bo nie". Rozumiem, ze sa piorytety etc, ale kazdy rozsadny przed wyborami odpowieda ... choćby grzeczniej. Kim ja jestem dla nich pytanie zakołatało mi w bani:-). Nie wiem co reszcie Rakowian lezało na wątrobie. No dobra wiem, ale nie oto chodzi. Nasz a (Twoja tez REmilko) tyrada najpierw wzbudziała, zdziwienie, pózniej politowanie wrescie jakis odzew. I to w zaledwie dwa tygodnie z haczykiem. Własnie na takim ludzi jak tutaj nalezy liczyc. Mu mieszkańcy. I na Kinegunde tez, bo choc jezyk ma ostry to gada do rzeczy. Nie zmarnujmy tego. Bez wzgledu na zajecie tronu przez TS lub DG. Nuczymy kandydatów obsługi internetu (pije do Jacka S) i wsłuchiwania sie w nasze głosy oraz umiejetnosci odpowiedania pozosytałych kandydatów.
Dobry plan?
Kris
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2014, 23:39

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Kris »

DG na spotkania wyborcze przygotowała prezentację. Zrobiła ją wcześniej (wydaje się logiczne!). Nie rozumiem jednak tego skąd przed rozpoczęciem kampanii "wiedziała", że :kontrkandydat = slogan, .... o czynniku draństwa itd.?! Przecieki od konkurencji???!!! Nie???!!! DG "obdarta z czci i wiary" przez KO zapomniała, że to samo robiła z JK? (Jasne! Trzeba wybaczać!).Teraz grają do tej samej bramki??? (Gdzie godność???) A jak ścieżki sobie "wydeptywała" ubiegając się o stołek w 2006??? Kuriozum!!!!!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

i znowu raczej sie domyslam niz wiem...
ODPOWIEDZ