Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

xyz

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: xyz »

myślę, że poniedziałek to tylko formalność. reszta zostanie tak jak była, tak jak już pisaliśmy. kwestia obsadzenia jeszcze poszczególnych Komisji - właściwie też już znana.
" publiczne pieniądze są dobrze zainwestowane w wynagrodzenia odpowiednich ludzi" ? - w takim przekonaniu żyliśmy 8 lat. Inwestycje, rewitalizację, piękniało miasto, rozwijała się większość wsi, sukces gonił sukces, zmiany dokonywały się z dnia na dzień, gmina w powiecie była wzorcem dla innych. Teraz wszyscy w starostwie zachodzą w głowę co tak naprawdę kryło się za tym wszystkim. Sukcesorzy nie otrzymali społecznego zaufania mimo takiego zaangażowania w kampanię ludzi prywatnych oraz 2 sztabów wyborczych. A może nie to jest dla ludzi najważniejsze? Może po prostu społeczeństwo chce się czuć zauważane. Może po prostu chce aby zająć się problemami przeciętnego śmiertelnika w tej gminie. Miejmy nadzieję, że w tej kwestii coś teraz drgnie. A inwestorzy i nasza strefa? - jestem pewna, że sprawa zakończy się na norkach.
Co do Sławka to jeśli ustabilizuję swoje poglądy i wypowiedzi to stanowisko burmistrza ma za 4 lata w zasięgu ręki. Tworzenie tej szczególnej aury wokół niego zaczyna być męczące. Oby tym sobie nie zaszkodził! DG też roztaczała nieziemską aurę wokół siebie. marnie skończyła.
Strona gminy,logo, materiały wyborcze, strona komitetu tworzone były przez p. T synową jednego z kandydatów DG do rady. A czy PRYWATA? szkoda mi czasu i zdrowia na takie rozważania, bo co właściwie teraz to zmieni? kasa popłynęła.
Wszystko pozamiatane więc teraz wyzwalajmy w sobie inicjatywy obywatelskie i działajmy na rzecz - a nie na szkodę-innych! ZGODA BUDUJE-NIEZGODA RUJNUJE! A, że piątek i przed nami weekend schodzę do piwniczki po wiśniówkę ;).
wyborca

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: wyborca »

a ja mam przekonanie, że aby zaszły w naszej gminie zmiany... to nie wystarczą wybory! nowy burmistrz nic sam nie zrobi ... liczy się wsparcie merytorycznych osób, które pracują tam i mają wiedze, doświadzczenie a nie tylko są tam i ,, mieszkają w odpowiednich miejscowosciach, ,,sygnalizowali tamtej władzy ,,niusy,,i ...... tzw rynsztok plotkowy ..... p.s. wiem, ze są tam zatrudnione osoby bardzo merytoryczne / nie przez DG. /i u tych osób zawsze można uzyskać kompendium wiedzy w danym temacie , zawsze można zobaczyć uśmiechnięte twarze.., czyli przyajzne nowym mieszkańcom.i to chyba jedyny plus tej gminy.......
mieszkanka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: mieszkanka »

Znam pracowników urzędu i uważam , że są dobrymi pracownikami. A to, że nie jeden trzymał przysłowiowy palec w ........... DG czy ZS to wynikało tylko i wyłącznie z ich przyzwolenia.
kinga

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kinga »

KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
Gość

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Gość »

KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
mieszkanka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: mieszkanka »

KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
Zbigniew kinga danka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Zbigniew kinga danka »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
zbignieekinga danka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: zbignieekinga danka »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
mieszkanka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: mieszkanka »

apogeum zawiści! dużo zdrowia! "papaśki"
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

wszystko w ludzkich rekach:

Bo nikt nie patrzy i nie rozpatrzy
Bo nikt się nie dopatrzy[/quote]
ODPOWIEDZ