Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Hania pisze:Słabo wyszło jak zawsze .
i jak zawsze nietanio, czyli duzo powyżej cen rynkowych
mieszkanka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: mieszkanka »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
gość

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: gość »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
mieszkanka

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: mieszkanka »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
gość

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: gość »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
znaleziono

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: znaleziono »

viewtopic.php?f=7&t=117

piesek znaleziony, szuka włascicieli
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Towarzyszki i Towarzysze
fakt, ze kady ma tutaj prawo mówic co mysli i co uważa za słuszne. Mówice dla mnie szyfrem:-) wiec nie wnikam co piszecie. Ale mam prośbe. Zwróccie uwage by słowa Wasze, za pomoca tego forum, nie stały sie tylko tunelem kierunkowym do plucia. Kazdemu zdarzy sie cos palnąc i ok. W koncu to Forum i to wolne, niecenzurowane. Ale tez jesli moge prosic nie do konca równajmy ku dołowi. PIsze to bo, jak powiedziałem nie wiem, bo nie rozumiem, czy aby kogoś sie tu nie obraża:-) i to tak po szczeniackiemu. Łacha mozna i nalezy drzeć ale (ja np.: najchetniej z Jakuba)) ale gdzies jest zarówno, i kres i moc darcia.

Weżcie to tez sobie do serca jeśli mozecie
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: JakubB »

Usunąłem dzisiaj kilka postów. Tak, usunąłem a nie ukryłem.
Przykro mi, szczerze, ale niestety nie będę tolerował na forum chamskich prywatnych wycieczek i zwykłego obrażania.
Zwracam uwagę, że wszystkie usunięte posty pochodziły od jednej osoby (pomimo różnych nicków). Niestety w każdej społeczności znajdzie się ktoś komu po prostu brak kultury i ciesząc się swoją pozorną anonimowością, upublicznia swoje najniższych lotów uczucia.

Jeśli ktokolwiek z Was zauważy wpisy które w Waszym odczuciu powinny zniknąć uprzejmie proszę o email na adres: info@rakowo.org.pl
Można również bardziej anonimowo: przy każdym komentarzu widać ikonkę wykrzyknika - to opcja do całkowicie anonimowego zgłaszania komentarzy do moderacji.


Jeszcze raz apeluję: forum jest po to by budować, a nie niszczyć. Krytyka? Jak najbardziej i obowiązkowo! Ale konstruktywna.
Hela

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Hela »

Wielkie brawa do "moderatora" Wielki czas na tępienie chamstwa chociaż zdecydowanie za późno....
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Własnie z tym jest problem.
Określenie "wolność słowa" ma taki rozciągliwy wór tolerancji na chamstwo ile osób uczestniczy w "dyskusji". Z jednej strony wolność słowa z drugiej zwykła ludzka kultura... nie dogodzisz bo nie znajdziesz granicy. Niestety tak już my ludzie mamy, ze chętniej ogląda sie pudelka i tam zajmuje głos niż czyta wydarzenia kulturalne :-). Głowa do góry. Z drugiej uważam, ze jeżeli ktoś chce piastować funkcje publiczne to musi sie liczyć z krytyka (atakmi) najcześciej niestety zgodnymi ze średnia kultury społeczeństwa
Przykład idzie z góry.
ODPOWIEDZ