Nasze pomysły oczekiwania

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: JakubB »

Na prośbę uczestników forum zakładamy nowy temat. Prosimy tutaj dzielić się swoimi pomysłami na poprawę życia w gminie.
Zapytamy o nie kandydatów na radnych. Zobaczymy co o nich sądzę, co nam obiecają a z czego ich za 4 lata rozliczymy.

Propozycja pierwsza: rejestracja i publikowanie imiennych wyników głosowań na Radzie Gminy.

Propozycja druga: publikowanie w przejrzysty sposób planowanych prac komisji, tak aby osoby zainteresowane mogły je monitorować, aby na prawdę dochodziło do konsultacji społecznych.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: NT JOP »

proponuje głośno czyli duzymi:
(a ja jak zawsze swoje)

REGULACJA PRAWNA SIECI DRÓG DOJAZDOWYCH (tzw prywatnych choc to złą i niepoprawna nazwa wole kryptonim działaka nr 1 z przeznaczeniem na droge) I WŁACZENIE ICH W SIEĆ DRóG ODSNIEZANYCH
obserwator

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: obserwator »

robotę mi znajdźcie. blisko i dobrze płatna. mogę się pomieniać z Danusią.
to a propos PROMOCJI FIRM GMINNYCH. tego sobie życzę od kandydatów.
obserwator

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: obserwator »

nie, nie złątwiajcie mi roboty. Sam znajde. albo nichh mnie znajda. Bo jak wy załatwicie moje wnuki beda to jeszce odrabiac hehe no i bedziecie sie mieli czym chwalic
penie kubus mnie wykopie za teksciarstwo
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: kunegunda1964 »

Mam propozycję stwórzmy na forum zestaw 10, 15 pytań nie wiem ile może więcej może mniej zaproponowanych przez forumowiczów zaakceptowanych przez forum i zadajmy je wszystkim kandydatom na radnych, oczywiście to samo zestaw pytań do kandydatów na burmistrza ciekawy jestem kto odpowie!!!!
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: kunegunda1964 »

Swego pamiętnego roku wracałem z wyjazdu zimowego na narty. PRZEJECHALEM 350 km droga czarna mokra do domu 8 km wiecie gdzie jestem lód ślizgo do samego Czerniejewa cały czas myśle o odśnieżaniu Rakowa jest wice to macie odśnieźone, a jednak teź są z tym problemy i wam wspólczuje wtedy tego dnia wiecie o czym pomyslalem źe Czerniejewo to opuszczone miasto i nikt się nie przejmuje tym źe ludzie tą drogą jadą do pracy, włodarze gminy stwierdzą ze to droga powiatowa i nie ich problem i to jest złe myślenie czyli gmina i powiat ma mieszkancśw Czerniejewa w d...e a teraz wybory i co odpowiedzą na to moje pytanie. Cytuje słowa wice gmina jest ubezpieczona i ma w d...e to!!!!!!!!
obserwator

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: obserwator »

Kundzie- jakub to cyborg- mówisz i masz
to zacznij
a ten temat chyba nie po to jest, by gledzic
znikam
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: kunegunda1964 »

Zostałem zmuszony do pierwszego pytania
1. Do kandydatów na burnistrza kto będzie wice i czy jest przewidywany sekretarz 37 pracownik gminy
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: kunegunda1964 »

1 pytanie dla radnych czy po wyborze radnego zrezygnujecie z 20 procent diety na cele dobroczynne??
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: Slawek »

Szczerze to nie muszę tego obiecywać. I równie szczerze - w moim wypadku to zostałoby mi więcej w portfelu ;) Tylko nie wiem, czy pod pojęciem cele dobroczynne rozumiesz również np. wynajęcie dmuchanego zamku na imprezę?
ODPOWIEDZ