Nasze pomysły oczekiwania

kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: kunegunda1964 »

Drogi Slawku zamek nie od tego jest gmina. Jest wiele fundacji gdzie można pomóc.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: JakubB »

Miejsce na pytania dla radnych:
viewtopic.php?f=6&t=75

Jeśli można prosić to rzeczowo. Walec moderatora i tak już widać na horyzoncie :)
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: Slawek »

do kunegunda1964: oj a nie za wiele chcesz od tej gminy??? Nie ma obecnie przyzwolenia na wydatkowanie środków gminnych na takie rzeczy. Przecież mówiąc o swoim kontrkandydacie obecna podkreśla, że ten to tylko imprezki by robił.
zyczliwy

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: zyczliwy »

Skoro to nasz epomysły to mam pomysł- weżcie wyluzujcie albo róbcie to fachowo
Wasze ignorowanie mnie jest dla mnie zabawne. Skoro zjawia sei człowiek który ripostuje, o co w koncu tak walczycie, to wypada mu odszczeknąc na temat oczywiscie. Bo zdajecie sie byc niewiarygodni. Takie kólko wzajemnej adoracji. W takim razie czym sie róznicie od obecnej burmistrz skoro przeciw niej to podstawowy zarzut (czyli jednostronna retoryka)?
A sławek jest mistrzem uników. Trudny temat. znikam z forum. Łatwy, do zaaprobowania przez reszte rady, dwie łapki tylko nieco spocone do góry
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: Slawek »

do życzliwy: to chociaż w czymś jestem mistrzem ;) jest różnica w porównaniu do obecnej władzy.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: NT JOP »

nie bawimy sie w odszzcekiwania
Naszym pomysłem jest, zgodnie z tematem, dyskusja i prowdzimy dyskusje. Nie kłotnie. Nie odszczekiwanie. Przynajmniej próbujemy. A moze to nas odróżnia od Ciebie nie-zyczliwy:-), oraz od Burmistrz?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: NT JOP »

Obserwator rzucił taki pomysł:
...." i po kiego diabła wozi sie wiezniów skoro u nas ludzie za równowartosc flaszki dnówke walą. a nawet jakby nie chcieli to biera kase z posredniaka to niech robia... i skonczyłoby sie bezrobocie."
wegem
Posty: 24
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:00

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: wegem »

Tym razem poruszę temat, który wraca jak bumerang czyli Internet, który nie tylko na terenie Rakowa jest kiepski momentami go nie ma ale dotyka również większej części Gminy. Według mnie brakuje na poziomie samorządu lokalnego długofalowego planowania. Najważniejsze abym "wygrał" i 4 lata jakoś to będzie ważne aby jakąś potem wstęgę przeciąć. (PS czy ktoś wie dlaczego dziwnym trafem a może nie dziwnym tuż przed 1 listopada został wykonany parking?) Uważam, iż jeśli nad tematem szerokopasmowego Internetu nasi włodarze interesowali się bardziej efekty mógłby być widoczne już teraz. Rozwój lokalny nie kończy się na drodze asfaltowej i chodniku. Sieci szerokopasmowe to przyszłość dają pracę zapobiegają wykluczeniom społecznym to nie tylko jakieś tam "widzi mi się" do Facebook'a czy pomponika.
Moim konkretnym oczekiwaniem (taki jest tytuł wątku) jest działanie Gminy a nie mówienie tylko o problemie. Skoro operatorzy nie kwapią się aby budować infrastrukturę niech to zrobi Gmina i dzierżawi powstałą siecią, może jakaś inwestycja w partnerstwie publiczno-prywatnym. Pewnie jestem niepoprawnym optymistą ale jak pięknie byłoby żyć w takim miejscu w otoczeniu lasów i jezior gdzie cały świat dociera do nas światłowodem :)
interenrowy

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: interenrowy »

tak, to całkiem miła perspektyw, ale póki co na gadaniu sie konczy
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Nasze pomysły oczekiwania

Post autor: JakubB »

W temacie bezrobocia i aktywizacji:
W rozmowie rodzinnej niedawno przewinął się temat upraw "ekologicznych".
Może niektórzy rolnicy, przy formalnym wsparciu urzędu gminy, byliby zainteresowani taką formą zarobkowania?
ODPOWIEDZ