Pani Grychowska: Nagrody, odznaczenia - kupowane?

tomaszJopRakowo

Re: Pani Grychowska: Nagrody, odznaczenia - kupowane?

Post autor: tomaszJopRakowo »

Dziękuję Pani Burmistrz za wypowiedz ale.. niestety uznam ja za nie na temat. Nie wiem co na to moderator ale dla mnie do usunięcia.
Temat dyskusji to: Nagrody, odznaczenia- kupowane? dodam ze chodzi o nagrody dla naszej gminy, i nabyte/zdobyte za obecnie trwającej kadencji. Własnie o to chodzi Pani Burmistrz, ze ja (dlatego występuje imiennie) oczekuje odpowiedzi na w/w pytanie a nie kto, gdzie, dlaczego. Z panem O. nie miałem okazji się poznać (ale na to liczę) choć przyznam, że podejrzewam jego obecność na forum. Forum jest dla wszystkich, a opozycja nie jest przestępstwem. Dlatego skoro wypowiada się na temat , jak najbardziej jestem, za tym by uczestniczył w dyskusji. O to samo bardzo proszę Panią. Chcę swój głos złożyć świadomie. Przyznam się ze rozmawiam z ludźmi (odwiedzam ich, dzisiaj byłem w grabach) i pytam jakie maja zdanie na temat kandydatów i ogólnej sytuacji. Nie prowadzę nauk tylko pytam, żeby było jasne. Pani Burmistrz, polecam ten środek informacyjny. I chyba jest kilka punktów dla Pani i też rozważam całkiem poważnie Pani kandydaturę na kolejną. Tylko CHCĘ Wiedzieć.

Reprezentuje Pani majestat urzędu, w miejscowości której to my, mieszkańcy jesteśmy gospodarzami, jesteśmy "u siebie". To nasze życie. Jest Pani naszym przedstawicielem, z naszego obywatelskiego nadania. Tak jak Wiceburmistrz. Dlatego oczekuje poważnego, konkretnego i jednoznacznego traktowania. I wcale nie uważam, ze się musi Pani ze mną zgadzać. Jeden wyjątek: majestat urzędu i kto tu jest gospodarzem.
bylaNaForumBurmistrz

Re: Pani Grychowska: Nagrody, odznaczenia - kupowane?

Post autor: bylaNaForumBurmistrz »

tym samym proszę pozostałych Kandydatów do zabrania głsou
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pani Grychowska: Nagrody, odznaczenia - kupowane?

Post autor: NT JOP »

obserwator napisał:
mam virtuti militri na opych. super Dana tego nie ma jeszcze. pomieniam sie za stolek
kubus- to jets na temat bo dotyczy skupu odznaczen. jest etz taki konkurs - Chodze Sam. dla ociemniałych. polecam to odznaczenie skoro tak malo widzicie.
9500/12= 792 penie brutto
no to mamy jeden póletat np dla podlewajcego kwiatki , z rozpedu moze machnac u super Danusi
ciekawe ile kosztowały pozostałe. ile etatów kosztowały
to pojatrzmy:
nagrody:
GFP- 9308,6 PLN
MR2011- 2460
ERR-492
SH-8505,5
ER (poprzednio brakowało Europejczyka roku)-562,92
=21329.02PLN
czyli nie prawie a ponad 47-miu mieszkanców gminy składało sie na te wyróznienia
Ciekawe czy statuetki pozostana w "gablocie" w urzedzie. Zwłaszcza statuetki/dyplomy indywidualne
ciekawe czy zostana zwróceone pieniadze za uzyskanie indywidualnych nagród jako, ze napewno, nie przysłużą sie juz gminie
ODPOWIEDZ