Pytania do kandydatów na burmistrza

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: NT JOP »

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, ze obecny burmistrz odpowiedział juz na 3 pytania
szkoda ze nie tutaj, ale odpowiedzi zaliczone.
Na razie jako jedyny kandydat
Dziękuję P. Burmistrz za odwagę i poważne traktowanie forumowiczów.
poniżej odpowiedz (nie wnikam w meteorytyk)
http://www.danutagrychowska.pl/index.ph ... ection-kmt
Gość

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: Gość »

do Pani DANUTY

Na spotkaniu w Czerniejewie mówiła Pani o braku doświadczenia P.Tadeusza.Jak odniesie się pani do tego na 3/4 z jej poprzedniej grupy radnych z wyborów z 2010r. kandyduje w tych wyborach od P. Szymanka? W jaki sposób i w jakim czasie radni z komitetu "W naszych rękach" opanują wszystko aby jak najszybciej pozyskać tak oczekiwane środki z UE czy mają być tylko po to żeby podnosić rękę ?
Do gosc

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: Do gosc »

Jezeli dobrze liczę i kojarzę to u TS jak i u DG jest po 5 aktualnych radnych a u JK dwoch :) Takze trzeba zmienić pytanie :)
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: NT JOP »

cytat z wypowiedzi p Burmistrz:
Zawsze jestem gotowa do tego, by udzielić odpowiedzi na pytania, które stawiają ludzie gotowi przedstawić się, czy podpisać imieniem i nazwiskiem - i to możliwe jest na ogół w realu.
zamieszczona w :
http://www.danutagrychowska.pl/index.ph ... ection-kmt

Na ten wniosek zareagowlismy i zapytalismy w realu. Trzymamy za słowo-obietnice, które tam Pani wypowiedziała.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: NT JOP »

PYTANIE DO p. SZYMANKA:
Cytat z wypowiedzi DG z forum:
(kontrkandydat) który narzekał na to, że codziennie zebrania, a poza tym do małych miejscowości nie warto, gdyż przychodzi niewiele osób...
1. Prawda to? narzekało sie? małe miejscowości?
2. Zmienił zdanie?
3. Czuje sie zaskoczony rozmachem małych? (i zapewne zmęczony, bo małych jest więcej)
Hę?
Anna

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: Anna »

Pani burmistrz. Czy prawdą jest, że obecnie wykonywana jest droga wydzielona z gruntów gminnych wiodąca do posesji obecnego wiceburmistrza?

A co Pani ma do powiedzenia w sprawie wyjazdu szkoleniowego http://www.burmistrzowie.pl/kontrowersj ... koleniowa/
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: NT JOP »

Jednym z "dochodów" gminy sa subwencje. To raczej pośrednio, dzięki nim w ogóle można było wziąć cokolwiek z uni. Mam pytanie do DG ( to pytanie jednego z mieszkańców):
- jak wyliczana jest subwencja oświatowa- skarbnik gminy nie wie. Nikt u nas nie wie. Po prostu dostają info o ilości kasy i na tym poprzestają. Powinni usiąść i sami policzyć ile tej kasy być powinno, a nie wierzyć na słowo.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: NT JOP »

A może TS wie? jak jet tymi (ta) subwencja?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: NT JOP »

do TS
pytanie padło na stronie DG:
... na folderch KWW Twoje Lepsze Jutro nie ma nic kto finansowal je! Moim zdaniem tym powinny zająć się jakieś służby... Mam nadzieje że nie mieszano do tego TPŻ!
Marek
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 0:30

Re: Pytania do kandydatów na burmistrza

Post autor: Marek »

A tak naprawdę to ile skarbnik wie o gminie? Jola tam zagarnia wszystko. PSYCHOZA! LUDZIE JAK MARIONETKI! PAJACE! Wszyscy milczą jak zaklęci! zrozumiałe. Każdy chce jednak pracować! "Dajcie mi władzę to ja Wam pokażę" :)
ODPOWIEDZ