Spotkanie w Pawłowie

kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kunegunda1964 »

Czy Emilka mogłaby napisać konkretnie co się działo w Pawłowie? Z góry dziękuję.
Paweł

Spotkanie w Pawłowie

Post autor: Paweł »

Jestem oburzony zebraniem w Pawłowie. Nie byłem na innych zebraniach i myślałem że będą konkrety. Zaczęła burmistrz oskarżając Szymanka że ktoś powiedział że bierze pieniądze na kampanię z gminy. Nie zna się na niczym i ogólnie jest do niczego. Potem Szymanek powiedział że burmistrz wysłała pismo do niego z pieczątką gminy i że to dowód na coś złego. A Grychowska powiedziała że zwróci za znaczek. Albo ja jestem nienormalny albo świat oszalał. Grychowskiej jest przykro że coś się wydało a nie za to co się stało. I to kończy całe zebranie. To jest sposób rządzenia? To ma być demokratyczne? Potem żaden z kandydatów nie podał programu. Grychowska coś mówiła, Szymanek dał sobie spokój wysiadł czy co. Suchorski jak zawsze o coś spytał. Zakrzeski przeprosił za nie danie mu programu i mówił o programie i że są takie same jak ten Grychowskiej. Kasprzak gadał jakieś banialuki nie wiadomo o czym . Kachniarz atakował Zakrzeskiego. Z Gębarzewa chciał żeby na niego głosowali, ale po co to nie powiedział. Szymanek mocno mówił o niesprawiedliwości Grychowskiej do niego. Ona nic nie mówiła. Ludzie to jest żenada. A sołtys pobił wszystkich. Chciał od Szymanka odpowiedzi na jakieś przetwórstwo w Pawłowie. Nie spałem nie słyszałem o czymś takim w Pawłowie. Jak zrobili remont sali i był radnym to mówił że go Grychowska do prokuratora oddała. Jak już nie był radnym to chodził mówił że z nią nie da się nic zrobić bo go nienawidzi. Żywanowski się pytał o drogę na manhatanie i nikt nic nie opowiedział. Jak te zebrania są takie same to po co ten cyrk. Lepiej zobaczyć kandydatów na obrazkach i zagłosować na ładniejszego. Pierwszy raz od lat takie wyborcze dno.
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Emilka »

Muszę to najpierw przetrawić aby wrzucić na "luz". Mam za to inne spostrzeżenia: sołtys Goranina -klasa! najlepiej prowadzone zebranie z wszystkich dotychczasowych! Pawłowo-porażka! Ktoś spytał mnie czy DG jest doradca wizerunkowym Stratega podczas kampanii ?? Przyzynaje nie wiem! może ktoś z Was zna odpowiedź? Łamigłówka: czy prowadzenie z sobą rozmowy telefonicznej siedząc w samochodach zaparkowanych obok oznacza
a) złe warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz? (w końcu jest listopad)
b) ostatnie wskazówki przed kolejnym "ringiem z zakresu kreowania wizerunku?
c) inne podaj jakie
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

no fakt Emilka.. mówisz dla mnie szyfrem. i "chłopaki" przyznają, ze są goli w tym temacie, choć jak gminna wieść niesie szybko się uczą.Ale może dzięki temu i w naszej naiwności w zbawianiu świata będziemy bardziej wiarygodni, obiektywni, nieupaprani? bardziej don kichotami niż... no własnie kim?
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Emilka »

Pytanie do Panów z Rakowa: Czy jest prawdą, że w Goraninie kandydatka na Burmistrza "uciekła" ze spotkanie "na Wasz widok"? czy to tylko złośliwości i kolejne pomówienia? Nie dowierzam, bo jeśli powyższe jest prawdą to co kierowało DG? Przecież Pani Burmistrz jest z "wszystkiego oczyszczona".
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Emilko. Jesli dobrze czuje "litery" to darzysz nas jakąś tam sympatia. Dziękuję w imieniu NFM. Myślę, ze to chyba nie istotne czy uciekła, czy wykonała taktyczny odwrót, czy po prostu musiała wyjść.. W końcu była sama w tej jaskini zła p. Jacka. A my przyszliśmy na tyle późno, ze nie nam to oceniać.
powiałoGroza

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: powiałoGroza »

no to powiało, byleby nikomu rurka nie zmiekła
spotkanieWPawłowie

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: spotkanieWPawłowie »

w odpowiedzi posłużę się anegdotą:
na spotkaniu w Pawłowie (pozdrawiam znajomych) pewien Pan, na pewno starszy, na widok ulotek, które puściłem w obieg wypalił:
-wyrzuć to, rzuć do pieca, ja zaraz to rzucę w ogień
oczywiście od razu "załapałem" dobry humor bo pomyślałem ze będzie się działo. Czyli dyskusja nabierze rumieńców.
Pan ten, siedzący koło p. Gąsiorka, jak się okazało tytułowany Dyrektorem (SIC) zapewne pierwszy raz w zyciu moim i swoim, raczył mnie dostrzec. Ja przyznam sie, kompletnie nie wiem kto to jest ten Pan Dyrektor, z czyjego nadania, czego i z jakiej epoki. Ale ok, tytuł funkcjonuje wiec persona owa musi mieć jakieś szczególne zasługi w związku z tym onieśmielony nie wnikam.
Gdyby to bezpośrednie.. hmm, bezpośredni rozkaz pomijający obowiązującą formułę "Pan" padł z ust pana Rajmunda tobym przyjął to, jako możne nieco niezgrabną, szorstką ale jednak jasną propozycje usynowienia... możne nowy syn nieco krnąbrny ale do ustawienia. No ale niestety to nie Pan Rajmund, wygłosił ta kwestie. A tytuł, posługując sie nazewnictwem II Rz-tej a brzmiący Dyrektorowicz jakoś mnie nie kręci.
Panowie.. proszę. Pewna epoka minęła. Jezeli ktokolwiek zamierza POROZMAWIAć na temat gdzie i w czym się mylimy to zapraszam na rakowo.org.pl
nt jop
kolo

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kolo »

a ty sie kolo smierci nie boisz... przeciez dyrektor... jest dyrektorem... i ma prawo... kazde
Tomek

Re: Pan Szymanek: Bezwzględna jawność i informowanie mieszka

Post autor: Tomek »

Jako uczestnik spotkania w Pawłowie chciałbym się podzielić kilkoma refleksjami .Własciwie zgadzam się Pawłem w ocenie zebrania i w ramach uzupełnienia odniosę się najpierw do wystąpienia kandydata do powiatu Pana Rajmunda.W trakcie swojego wystąpienia opowiadał o tym jakim jest filantropem i dobroczńcą i lokalnym patriota ,ile to nie ofiarował z tego co pamiętam to padła łaczna kwota tych darowizn na poziomie 700 tys na rzecz społeczności gminnej,opowiadał czego to nie ufundował a to 2 drogi(w znacznej części prowadzące do własnych ferm Norek) a to co najciekawsze zostawił na koniec swojej wypowiedzi a mianowicie stwierdził ze warunkiem kolejnych darowizn będzie jego wybór na stanowisko radnego powiatowego (poza organizowaniem Wieczerzy wigilijnej dla osób samotnych która to inicjatywa będzie mimo wszystko organizowana).Jeśli pan Rajmund jest takim bezinteresownym filantropem to w takim razie po co taki warunek przecież mógłby pomagać mieszkańcom dalej niezależnie od zajmowanego stanowiska po które sięga przecież jak sam mówi nie dla pieniędzy.A tak na marginesie efekty uboczne w postaci przelazliwego SMRODU w okolicy swoich ferm odczuwają wszyscy którzy tam mieszkają lub przemieszczają się ,przepraszam nie wszyscy wyjątkiem jest Pan sołtys Pawłowa którego spektakl oddawania pokłonów panu Rajmundowi przejdzie do historii.Kontynuując odniosę się do wystapien kolejnych kandydatów a właściwie kandydatek do powiatu Pani Kulpińskiej i Winiarskiej ,miałem wrażenie ze obie Panie właściwie to przepraszaja Pana Gasiorka że w ogóle odważyły się kandydować i że właściwie to nie sa dla siebie konkurencją (to jest Potega) wyni
ODPOWIEDZ