Spotkanie w Czerniejewie

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

generalnie jak na to spojrzec to wszytkie te zasugi.. sa obowiazkiem |Burmistrz... bo przeciez po to jest wybierany by zarzadzac. Zgodziłbym sie gdyby hasło sukcesów skurczyło sie do: czy DG dobrze spełniała swoje obowiazku a czasie kadencji?
bo chawlić tylko siebie za "zrobinie" np.: parkingu gdzie tak po prawdzie rola ogrniczałą sie do: wydania zgody+przeciecia wstegi, to lekko mówiac szczyt pychy. Jakos nie słyszałem by ktokolwiek był potrzebny p,. Burmistrz. Tyle w temacie "zrobiłam"...
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: kunegunda1964 »

Jak zwykle masz rację nie sztuką jest budować jak się ma, sztuką jest budować jak się nie,ma oczywiście bez kredytu bo z kredytem to nawet głupi potrafi i tymi słowami zycze Wszystkim dobrych wyborów nawet w beznadziejnym Londynie
Wojtek

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: Wojtek »

Cytat ze strony Pani Burmistrz (nie komentarz tylko oficjalny komunikat!):
"Zebranie przebiegło w spokojnej atmosferze, aczkolwiek zaskoczeniem dla Komitetu Twoje Lepsze Jutro było to, że kandydują do Rady, której nie ma, albowiem wszyscy kandydujemy do Rady Miasta i Gminy Czerniejewo, natomiast Twoje Lepsze Jutro kandyduje do Rady Gminy/ o mieście zapomniano, dlatego program dla miasta może jest fikcją/. Patrz wszystkie materiały wyborcze !!! "

Czy tylko mi się wydaje, że merytorycznie ktoś wrócił do gimnazjum? Jak już brak argumentów to czepiamy się słówek? Mam nadzieję, że to nie Pani Burmistrz redaguje te newsy bo jeśli tak to Boże sprawiedliwy uchowaj!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

Wojtku. Nie obrazaj gimnazjum.
Postawę szarżujacego p. Borowiaka nie omówie bo chyba wszyscy czuja jak wyszła ta "pomoc". Choc osobiscie mysle, ze to naprawde równy chłop i wiele dobrego moze zdziałać.
Tragicznie przedstawiaja sie kontrkandydaci P. Rajmunda. Pani bodajze z listy nr 6 na wstepie zastrzegła , ze nie doskoczy RG, ale moze ktos z łaski ja poprze. Litości. Odzielajac kwestie polityczna od filantropijnej, uwazam, ze ma Pani wielkie szanse. Bo choc nic nie powiedział Pani na temat co zamierza zrobić w radzie powiatu to mówiła Pani szczerze. A to buduje sympatie.
Wiadomo ze p. RG stosujac taktyczne zagranie w stylu "zaprosze oficjeli by widać było kto tu co moze", nokautuje przeciwników ale to nie Pani miała wystapienia w Pawłowie (niesmaczne) i Czeluścinie (porażająco niesmaczne)
I nie dziwie sie senatowrowi, ze w Kosowie podczas dyskusji o " nazwach na pieczatkach" schował twarz w rekach. Tez bym schował. Zenada.
Marek
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 0:30

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: Marek »

Mieszasz fakty. wiele tu niezgodności. Tej z listy 6 nie było w Czeluścinie :) a więc o kimś innym mowa. od tej z listy 6 słyszałem co ma w programie i wie co jest do zrobienia - przynajmniej orientuje się w przeciwieństwie do innych (a RG, BB, DW, RS podali swój program?). Z jej ust ani razu nie słyszałem aby prosiła o poparcie (dobrze i źle)-ma świadomość, że to demokracja i każdy zrobi zgodnie z własnym oglądem sprawy oraz znajomością ludzi. Nasze społeczeństwo jest przewrotne im bardziej nalegasz tym większy opór. Chyba nie upada tak nisko aby prosić, błagać. RG wiadomo nie od dziś ,że nikt nie doskoczy. nawet B czy senator :) i to, że on oraz reszta nie prezentuje programu to już inna bajka. Każdy ma prawo do oceny to fakt ale nie w tym rzecz aby zasłaniać ludziom oczy kasą. Nie każdy ma "parcie...." z którego tak naprawdę nic nie wynika. Oprócz pokazania swoich chorych ambicji. Najważniejsze, że nie skakali sobie do gardeł tak jak cała reszta.Byli stonowani. nie podgrzewali sztucznie atmosfery. A może to i źle? Ludzie lubią jednak "fajerwerki"! Przeanalizowałem, to na spotkaniach nie pojawili się nigdy inni kandydaci do Powiatu H. Maćkowiak, M,Szalbierz, R. Simińska itd. Z czego to wynika?

Myślę, że wszyscy przyszli kandydaci muszą wziąć namiar od DG na szkolenie z autoprezentacji. Chyba, że ich będzie prezentować DG tak jak stratega
Marek
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 0:30

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: Marek »

Staram się być obiektywny. Może mi to nie wyszło. Czasem może warto spojrzeć na to wszystko inaczej?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

Mówię o Czerniejewie.
Marek
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 0:30

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: Marek »

No to chyba mowa o osobie z listy 16 bo nic tu się nie zgadza. Mało istotne już teraz. każdy raczej ma wyrobiony pogląd.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

no ale pogadać można a nawet trzeba (nota bene dzięki za korektę nr listy bo faktycznie chyba 16). Pojawiają sie nawet na stronie DG wróżbici typujący rozkład głosów. Większość wieszczy wygrana większościowa TLJ. Wiosna jesienią?
Małgorzata
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2014, 21:31

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: Małgorzata »

Marku posiadasz błędne informacje bo z tego co wiem byłam na spotkaniu w Czerniejewie to p. Hania Maćkowiak była tam obecna i dokonała krótkiej prezentacji swojej kandydatury. Na pozostałych spotkaniach była nieobecna posiadam informację, że przebywała na zwolnieniu lekarskim.
ODPOWIEDZ