Wyniki

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

cytuje: umarł król niech zyje król" . Polecam;-)

http://www.informacjelokalne.pl/index.p ... y&Itemid=1
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Poety nie moge zrozumieć. W Zasadzie zawsze. Ale ten poeta przeaktorzył. W sumie to nawet nie wiem na co sie obarazić a gdzie sie wkurzyć:-=). Zahaczył o Gierkowski PGR insynuujac ze to taka mentalnosc wyborców przekresiła swietlana przyszłosc gminy pod (nad)przewodniectwem Danki. Do tego tępota i jaskiniowosć mieszkanców Czerniejewa niechcacych gazu, niewidzacych rozwoju, spowodowała .. poddanie sie presji wyborców z Zydowa... i stad małuy (SIC) ale ejdnak wynik negatywny. To my obywatele jetesmy winni, ze lux torpeda do europy sie wykoleiła. Nikt inny. I nikt nam juz nie poczyta poezji na otwarciu parkingu. Bośmy kmioty i niewdzieczne tuki. Nawet moderator ze strony DG ma takie same zdanie:-), i jako powszechnie lubiana osoba, zwłaszcza w roli moderatora ubolewa nad upadkiem bo przeciez nie kleską. Nie klęska DG. Nad kleska gminy. Bez wzgledu jak duża klęska czaiła sie w przyszłosci.
Mam mało poetycką ale jednak z morałem bajkę o piekarzu- dla wszystkich zainteresowanych: kup sobie chleb i j...ij sie w łeb. W sumie na tym, juz od poczatku, powininem poprzestac. Brak słów.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

kinga

Re: Wyniki

Post autor: kinga »

NT JOP pisze:Poety nie moge zrozumieć. W Zasadzie zawsze. Ale ten poeta przeaktorzył. W sumie to nawet nie wiem na co sie obarazić a gdzie sie wkurzyć:-=). Zahaczył o Gierkowski PGR insynuujac ze to taka mentalnosc wyborców przekresiła swietlana przyszłosc gminy pod (nad)przewodniectwem Danki. Do tego tępota i jaskiniowosć mieszkanców Czerniejewa niechcacych gazu, niewidzacych rozwoju, spowodowała .. poddanie sie presji wyborców z Zydowa... i stad małuy (SIC) ale ejdnak wynik negatywny. To my obywatele jetesmy winni, ze lux torpeda do europy sie wykoleiła. Nikt inny. I nikt nam juz nie poczyta poezji na otwarciu parkingu. Bośmy kmioty i niewdzieczne tuki. Nawet moderator ze strony DG ma takie same zdanie:-), i jako powszechnie lubiana osoba, zwłaszcza w roli moderatora ubolewa nad upadkiem bo przeciez nie kleską. Nie klęska DG. Nad kleska gminy. Bez wzgledu jak duża klęska czaiła sie w przyszłosci.
Mam mało poetycką ale jednak z morałem bajkę o piekarzu- dla wszystkich zainteresowanych: kup sobie chleb i j...ij sie w łeb. W sumie na tym, juz od poczatku, powininem poprzestac. Brak słów.
Nic nie jesteśmy winni kaźdy, ma tyle na ile zasłuźył widocznie DG nie zasłuźyła
Zbigniew kinga danka

Re: Wyniki

Post autor: Zbigniew kinga danka »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

hmmm wierszy to u nas faktycznie nie było
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

viewtopic.php?f=7&t=117

zaginał piesek. W zasadzie nie piesek tylko właścicel
ŻYDOWIANIN

Re: Wyniki

Post autor: ŻYDOWIANIN »

Gość pisze:Żydowo się przekona teraz będziemy musieli wszyscy wstąpić do TPŻ
oj tak Panie/Pani " WYNIKI" i do Towarzzstwa Miłosników Czerniejewa też bo KO czeka na takich [USUNIĘTE PRZEZ MODERATORA - MIMO WSZYSTKO GRZECZNIEJ PROSZĘ] jak TY!!!!!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

nie nakrecajcie sie. To jak widzicie daje efekt przeciwny do zamierzonego
ODPOWIEDZ