Wyniki

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

PS i nie zwracaj uwagi na błędy- tak jak pisałem miałe 3 z polaka na maturze - i to chyba za ładne oczy- wtedy;-)
mieszkanka

Re: Wyniki

Post autor: mieszkanka »

NT JOP
"czapki z głów". Nie mam zwyczaju obrażać ludzi. Pozdrawiam
kinga

Re: Wyniki

Post autor: kinga »

NT JOP pisze:PS i nie zwracaj uwagi na błędy- tak jak pisałem miałe 3 z polaka na maturze - i to chyba za ładne oczy- wtedy;-)
Ja miałem na maturze pałę, ale mimo wszystko staram się bo nie wiadomo kto to czyta! Wiec sprawdzaj co piszesz, ciekawe jakiego koloru te oczy? Ze się na nie skusila zapewne ZIElone
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

niestety nie zielone, ale wtedy młode., wiec kolr obojetny był. Niestety z natury ze mnie szuszfol (fit, fit) wiec i pisanina tak. Atak w ogole to z serca i moze forma koslawa ale intencje czyste. O
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Mieszkanko- to świetna cecha, ale ja tez nie naleze do obrazalskich wiec pewnie zanim bym sie obraził to sporo bysmy sie usmiali:-)
pozdrawiam równiez.
kinga

Re: Wyniki

Post autor: kinga »

NT JOP pisze:Mieszkanko- to świetna cecha, ale ja tez nie naleze do obrazalskich wiec pewnie zanim bym sie obraził to sporo bysmy sie usmiali:-)
pozdrawiam równiez.
Nie merytorycznie i nie na temat Nie dziwię się w tym wieku już nie łapie myśli czyli czas?.......... 63
mira

Re: Wyniki

Post autor: mira »

Pozdrowiania dla Romki
MIESZKANIEC

Re: Wyniki

Post autor: MIESZKANIEC »

Jeśli vice burmistrza miałby zostać ktoś z gminnych pracowników to ja obstawiam, że będzie to ET.
Nie dlatego, że się nadaje, ale dlatego, że pasuje do opisu nowego vice z kampanii TS.
Jeśli ktoś nowy, to go jeszcze nie znamy.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Kingo- faktycznie nie łapie mysli i nie rozumiem Twojego przekazu
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Jesli ET jest kobieta to mozesz miec racje
ODPOWIEDZ