Wyniki

Gość

Re: Wyniki

Post autor: Gość »

"GK i strzał w kolano? Ty lepiej, człowieku, idź sobie strzelić w łeb. Nie wiem, czy masz świadomość, że to właśnie dzięki GK szkoła funkcjonuje i nie zeszła na psy, bo pan HC nie robi NIC."

No właśnie mam tego świadomość. I obawy o tę placówkę. I podobneż zdanie nt kolejnego nam danego "specjalisty" o p Grychowskiej - panu HC. Tylko, że to szkoła a nie gmina. Gmina zyskałaby dzięki GK na uporządkowaniu, ogarnięciu pewnych spraw. A nie chodzi tylko o to mimo, że w obecnej sytuacji na pewno mieszkańcom się to przyda.



"Bez dwóch zdań. Koniec kropka."

Bo? To forum dyskusyjne przecież... I po co te nerwy?



"Widocznie, TS miał coś na celu, "wyręczając" się SZ, ale teraz, niestety, pif-paf i do widzenia."

Cel jaki miał osiągnął więc, w to dowidzenia trudno mi uwierzyć... to też byłby strzał w kolano.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

bystrzak- pytanie i snucie watpliwosci to patologia? moze nieelegancko sie dzieje ale powinno dawac do myslenia. Kazdy sposób jest dobry, choc mozna znależć lepsze i gorsze. Kwestia gustu i temperamentów:-). Zasiadanie na jakimkolwiek stolcu, wiaze sie z upublicznieniem. Bywa, ze i tym negatywnym. A skoro to osoby powszechnie znane wiec i wady i zalety ich tez znane.
Bystrzak

Re: Wyniki

Post autor: Bystrzak »

Gość pisze:"GK i strzał w kolano? Ty lepiej, człowieku, idź sobie strzelić w łeb. Nie wiem, czy masz świadomość, że to właśnie dzięki GK szkoła funkcjonuje i nie zeszła na psy, bo pan HC nie robi NIC."

No właśnie mam tego świadomość. I obawy o tę placówkę. I podobneż zdanie nt kolejnego nam danego "specjalisty" o p Grychowskiej - panu HC. Tylko, że to szkoła a nie gmina. Gmina zyskałaby dzięki GK na uporządkowaniu, ogarnięciu pewnych spraw. A nie chodzi tylko o to mimo, że w obecnej sytuacji na pewno mieszkańcom się to przyda.



"Bez dwóch zdań. Koniec kropka."

Bo? To forum dyskusyjne przecież... I po co te nerwy?



"Widocznie, TS miał coś na celu, "wyręczając" się SZ, ale teraz, niestety, pif-paf i do widzenia."

Cel jaki miał osiągnął więc, w to dowidzenia trudno mi uwierzyć... to też byłby strzał w kolano.

Żadne nerwy, przypływ emocji prędzej...
Na całe szczęście kadencja pana HC niebawem dobiegnie końca i miejmy nadzieję, że wówczas ktoś kompetentny wystartuje na dyrektora szkoły. Koniec z obstawianiem stołków przez "swoich" ludzi, jak to miała w zwyczaju DG. Dziwi mnie fakt, że potrafiła tak mydlić oczy mieszkańcom Czerniejewa przez osiem długich lat. Teraz ciężko będzie obmyć się z szamba, w jakim kąpaliśmy się przez te dwie kadencje.

Moim zdaniem, w Czerniejewie głosami wgrała DG, ponieważ mieszkańcy nie chcieli głosować na kogoś spoza miasta, czyli wspomnianego wcześniej "Izraela", bo jak zasięgałem opinii innych przed wyborami, to dochodziły do mnie tylko słuchy, iż to byłaby skaza dla nas, gdyby tą gminą rządził ktoś spoza Czerniejewa. Co za durny tok myślenia. Na całe szczęście reszta społeczeństwa przejrzała na oczy i doszła do słusznego wniosku - tylko nie DG!
Może i TS nie był/jest(?) super kontrkandydatem, aczkolwiek nie można od razu skreślać człowieka na starcie, tak jak macie tutaj w zwyczaju robić to na forum, mieszając kogoś z błotem, lecz to też człowiek i zdaje się, że z szerszymi horyzontami niż DG, która widziała tylko czubek własnego nosa, no, i ew. swoich ludzi ;) Ale to tylko ja i mogę się mylić, i może z tego powodu wyniknąć straszliwa tragedia - zapewne tak właśnie się stanie, bo czytając wasze wypowiedzi, to kulka w łeb to za mało. Najchętniej rozsiałbym jakąś truciznę, by powybijać społeczeństwo czerniejewskie, oczywiście, z małymi wyjątkami.


Co więcej, Panie Sławku, cóż za cios w plecy od osoby bliskiej pańskiemu samorządowemu sercu. HA HA! Smutek i żal. ALE... skoro - jak sam Pan raczył przyznać - nie czuje się Pan przegrany, a wręcz uznał Pan, że jest zwycięzcą, to nie rozumiem teraz nakręcania imbecylnego społeczeństwa przeciwko (nie)kompetentnej władzy, która nawet nie zdążyła zasiąść na stanowisku. Założę się, że gdyby Pan przeszedł do Rady Gminy, to Pańska postawa byłaby zgoła odmienna od tej obecnej.
Teraz mogę tylko spekulować, jakie są powody przyjętego przez Pana "stanowiska" oraz wyznawania zasady "oko za oko, ząb za ząb", ale oczernianie i nakłanianie innych do takiego samego postępowania wobec TS, to już lekka przesada. W końcu jest Pan nauczycielem, pedagogiem, nie wypada chyba być aż tak zawistnym, bo jakie Pan wartości przekazuje młodym, którzy kiedyś, gdy już Pana nie będzie na tym świecie, będą mieli zakrzywiony światopogląd, bo pedagog im namieszał w głowach. Moje dzieci też, stety/niestety, biorą w tym udział, chociaż może nie do końca zdają sobie jeszcze z tego sprawę. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Przejechał się Pan i to porządnie. Jest Pan przykładem osoby, która po prostu weszła między wrony i zaczęła krakać jak i one. Przykra sprawa. Niegdyś miałem Pana za bardziej kompetentną osobę.
Bystrzak

Re: Wyniki

Post autor: Bystrzak »

NT JOP pisze:bystrzak- pytanie i snucie watpliwosci to patologia? moze nieelegancko sie dzieje ale powinno dawac do myslenia. Kazdy sposób jest dobry, choc mozna znależć lepsze i gorsze. Kwestia gustu i temperamentów:-). Zasiadanie na jakimkolwiek stolcu, wiaze sie z upublicznieniem. Bywa, ze i tym negatywnym. A skoro to osoby powszechnie znane wiec i wady i zalety ich tez znane.
Snucie.. dobrze, że użyłeś tego słowa, lepiej bym tego nie ujął. Chyba nie bez powodu kojarzy się ono negatywnie i takie właśnie jest. Nieelegancko.. no, proszę, potrafisz przyznać, że to nieeleganckie. Jestem w szoku.
Oczywiście, nie neguję w żadnym wypadku upubliczniania zarówno pozytywnego, jak i negatywnego, ale czasem wypadałoby przystopować, bo co ma na celu przyjmowanie takich negatywnych postaw, kiedy tak naprawdę nie wydarzyło się jeszcze NIC. No, może poza porażką DG, ale to kiedyś musiało nastąpić. Lepiej późno niż wcale :-) jednakże, przystopowanie z upublicznianiem wiąże się z kulturą osobistą, której - jak widać na tym forum - wielu osobom brakuje. Nie potrafię sobie uzmysłowić, co jest powodem waszej powszechnej tutaj zawistności. Zazdrość? Nienawiść? Niechęć? A może po prostu zbiorowy ból du-py?
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Wyniki

Post autor: Slawek »

Pani/Panie Bystrzak,
nie wiem skąd wziął/a pan/i informację o "nakręcaniu" środowiska włączając w to nawet młodzież. Dla mnie to zwykły brak informacji, bądź celowa manipulacja, bo tak się składa, że po wyborach wziąłem opiekę nad dzieckiem do lat 14 i nie miałem zajęć. Stąd też zajmuje się Pan/i plotkami, bajdurzeniem i kreowaniem zwykłych bzdur. Piszę o tym tylko dlatego, że dotyczy to mnie. Na ulicy też nie rozmawiałem z mieszkańcami, a to co Pan/Pani pisze o żalu i ciosie w plecy - heh już to słyszałem przed wyborami od sołtysa związanego z DG. Co mogę powiedzieć? - chcesz to sobie pisz, w swoim imieniu i nie wkładaj w swoje wypowiedzi wytworów swojej wyobraźni o mnie. Tylko tyle na ten stek bzdur. A nowym władzom gratuluję po raz kolejny. I liczę na to, że tej ekipie uda się odbudować zaufanie społeczeństwa do władzy.
Co do pierwszej części postu to się z Tobą po części zgadzam. Nie wiem czy jesteś z Czerniejewa, ale przedkładasz, że ludzie głosowali na DG tylko dlatego, że jest z Czerniejewa. Rzeczywiście durne by to było. Cieszę się, że Pan/i nie podziela poglądów terytorialnych a merytoryczne kandydatów.
kolakao

Re: Wyniki

Post autor: kolakao »

Dobrze ktoś napisał: GK do porządkowania, do niczego więcej. Ona napewno sie nie wychyli. A kto ją tak broni, czyzby ktoś z rodziny?
No popatrzcie karty rozdane przed wyborami. To co tak nas bulwersowało u Grychowskiej tutaj potęguje.
Ten wybór to chyba nie strzał w kolano, ale strzał w łeb.
kolakao

Re: Wyniki

Post autor: kolakao »

Chociaz nie powiem, pani miła.
cis

Re: Wyniki

Post autor: cis »

kolakao pisze:Dobrze ktoś napisał: GK do porządkowania, do niczego więcej. Ona napewno sie nie wychyli. A kto ją tak broni, czyzby ktoś z rodziny?
No popatrzcie karty rozdane przed wyborami. To co tak nas bulwersowało u Grychowskiej tutaj potęguje.
Ten wybór to chyba nie strzał w kolano, ale strzał w łeb.
Strzałem w łeb byłoby to co miala zamiar zrobić DG 8 lat temu. Wybrała "mniejsze zło" i też była krytyka. A z wychylaniem- obyś się nie zdziwił a może wychyli i przy okazji uchyli rąbka tak pilnie strzeżonej przez niektórych tajemnicy. Plany były długofalowe. Wszystko wzięło w łęb więc stąd kolejne rozgoryczenie. Gmina Czerniejewo stała by się rajem gdyby na stołek trafił ..... Skończyłaby się zawiść. wszystko funkcjonowałoby idealnie -oczywiście w jego i rodziny przekonaniu własnym oraz głoszonym wśród ludu. opamiętania! nie osądzaj innych bo sam będziesz osądzony!
Gniewko

Re: Wyniki

Post autor: Gniewko »

[quote="kolakao"] ooooooooooo to dla mnie wszystko jasne kto jątrzy!!!! tradycyjnie nasz zasłużony Gal Anonim i ..... Dobrego zdrowia życzę! :-)))))))))
John

Re: Wyniki

Post autor: John »

kolakao pisze:Dobrze ktoś napisał: GK do porządkowania, do niczego więcej. Ona napewno sie nie wychyli. A kto ją tak broni, czyzby ktoś z rodziny?
No popatrzcie karty rozdane przed wyborami. To co tak nas bulwersowało u Grychowskiej tutaj potęguje.
Ten wybór to chyba nie strzał w kolano, ale strzał w łeb.
A 8 lat temu jak było???????????? wypowiedź z autopsji!!!!!!!!! i sugerowanie manipulacji takich jak wtedy???? żal! żal! żal! tego się nie zapomina! pisać dalej.......?
ODPOWIEDZ