Wyniki

Duch

Re: Wyniki

Post autor: Duch »

Witam. Tak czytam Wasze opinie i postanowiłem dodać swoją - po raz 1 zresztą. Moim zdaniem będzie do obsadzenia stanowisko w szkole, bo v-ce nadal będzie v-ce, ale w innym budynku. W budynku Urzędu Miasta i Gminy. I za pierwszą decyzję burmistrz T.S. powinien otrzymać ocenę celującą, ponieważ G.K. jest chyba najlepszą kandydatką na v-ce od kilku kadencji i Pan Burmistrz może na tym tylko wygrać, a może i wygrać następne wybory. Za tę pierwszą decyzję. Zdaję sobie sprawę, że można dywagować ze mną, że może rzucicie się na mnie jak wygłodniałe lwy, ale poczekajcie z tym, poczekajcie 4 lata. Potem będziemy oceniać. To tak na marginesie waszych wypowiedzi- dodałem swoje zdanie. Można się ze mną zgodzić lub nie, ale...... Pozdrawiam.
kolakao

Re: Wyniki

Post autor: kolakao »

No to już wiadomo kto był kretem!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

A KTO BYŁ? NO I CZY BYŁ:-)
Zbigniew

Re: Wyniki

Post autor: Zbigniew »

Duch pisze:Witam. Tak czytam Wasze opinie i postanowiłem dodać swoją - po raz 1 zresztą. Moim zdaniem będzie do obsadzenia stanowisko w szkole, bo v-ce nadal będzie v-ce, ale w innym budynku. W budynku Urzędu Miasta i Gminy. I za pierwszą decyzję burmistrz T.S. powinien otrzymać ocenę celującą, ponieważ G.K. jest chyba najlepszą kandydatką na v-ce od kilku kadencji i Pan Burmistrz może na tym tylko wygrać, a może i wygrać następne wybory. Za tę pierwszą decyzję. Zdaję sobie sprawę, że można dywagować ze mną, że może rzucicie się na mnie jak wygłodniałe lwy, ale poczekajcie z tym, poczekajcie 4 lata. Potem będziemy oceniać. To tak na marginesie waszych wypowiedzi- dodałem swoje zdanie. Można się ze mną zgodzić lub nie, ale...... Pozdrawiam.
Masz racje oceniać będziemy jak najbardziej po 4 latach ale oceniajmy po czynach nie po słowach? A czy to najlepszy kandydat to się nie zgadzam. Dlaczego bo oceniam po czynach.
FRAGMENT USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA. PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ.
Kret

Re: Wyniki

Post autor: Kret »

Kret to ktoś bardzo zaufany DG. Przez ręce kreta przechodziło wszystko nawet jeśli nie dotyczyło jego bezpośrednich zadań. Także cała poczta przychodząca i większość wychodzącej. Kret to taki agent posiadający zaufanie DG, na co także wskazuje kampania wyborcza. Kret nie tylko filtrował informacje, ale szczególnie robił kopie ciekawych spraw. Kret także miał uszy i oczy. Kret musiał mieć jakieś osobiste motywacje. Atmosfera pracy musiała być dla kreta nieznośna, że zdobył się na duże ryzyko. Kret to poplecznik DG mający codzienne kontakty wynikające ze stanowiska pracy z DG i ZS.
Kret to kret i zrobił dobrą krecią robotę !
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

no tak ale kret ma:
słabe oczy
za duze raczki
mieszka w czarnej...
jedyne co sie zgadza to, ze ryje...

a moze to norka?
umie pływac
zabójca doskonały
wspina sie po drzewach
niezle skacze,
zre wszystko..
i kopac tez potrafi

i by sie zgadzało. Bo chyba DG bardzo lubi norki. Nie wiem jak teraz
Kret

Re: Wyniki

Post autor: Kret »

Tak, nawet ma futro z norek i nie wiadomo skąd .
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

no z norkarni:-). Norka w koncu to z wygladu przesympatyczne zwierzatko. Miałem w domu jedną. Troche śmierdziało bo sie pies nia zajął a ona mu strzeliła z gruczołow. O widzisz to jeszcze jedna cecha ciekawa. Mozna by rzec ze sie ze strachu ze...
mieszkaniec

Re: Wyniki

Post autor: mieszkaniec »

Wszystkich zawistnych zapraszam do pracy na rzecz społeczeństwa Gminy Czerniejewo (jak widać specyficznego) i życzę aby wszystkich zadowolił. Powodzenia

Może będzie skrócona kadencja dla samorządowców i tym samym skróci się cierpienie oraz ból żądnych władzy? chorych z zazdrości?!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

brawo! wiecej takich wypowiedzi
ODPOWIEDZ