Wyniki

ODPOWIEDZ
hania pirania
Posty: 28
Rejestracja: 06 lis 2014, 8:50

Re: Wyniki

Post autor: hania pirania »

jeśli na vice ET to porażka ,niech nowy burmistrz nie zaczyna od strzału w kolano
Sowa
Posty: 48
Rejestracja: 30 paź 2014, 8:15

Re: Wyniki

Post autor: Sowa »

Pojawił się w sieci list otwarty do Pani DG.

http://burmistrzowie.pl/list-otwarty/
Gość

Re: Wyniki

Post autor: Gość »

hania pirania pisze:jeśli na vice ET to porażka ,niech nowy burmistrz nie zaczyna od strzału w kolano

Kim jest ET i dlaczego nie? Ja natomiast nie wierzę w GK. To byłby dopiero strzał w kolano. TS nie wziąłby kogoś, kto za niego nie pójdzie na "pierwszy front". Do tej pory wystawiał SZ w takich sytuacjach. No chyba, że ma to być przeciwwaga do DG na zasadzie "łagodzenia obyczajów" w końcu GK ma miła powierzchowność. Tylko co jeszcze ma? I gdzie w tym całym układzie SZ ma być? Ja stawiam raczej na kogoś nowego. Czekamy...
hania pirania
Posty: 28
Rejestracja: 06 lis 2014, 8:50

Re: Wyniki

Post autor: hania pirania »

Koniecznie musi być to osoba z zewnątrz ,przykro mówić ale ta decyzja zaważy zarówno na opinii mieszkańców gminy jak i na dalszym poparciu dla TS.
Wyborcy oczekują osoby silnej ,kompetentnej (z jajami) .Czerniejewo nie może sobie pozwolić na drugiego ZS .

Ps. DG powinna rozliczyć albo samą siebie albo swoich doradców za fatalnie przeprowadzoną kampanię wyborczą .
Większość elementów była zła : od strony internetowej ,zdjęcie DG i schemat spotkań .
Czytałam,że pierwszą kampanię wygrywa się na niezadowoleniu społecznym ,drugą na sukcesie dokonań a trzecią na skromności.
goście goście

Re: Wyniki

Post autor: goście goście »

Zawiść i tyle. 8 lat temu też była alternatywa. Po porażce to samo robiłeś kolego. Żyj wreszcie żyj!
mieszkanka

Re: Wyniki

Post autor: mieszkanka »

Pozdro dla miry-Romki ;-)
spekulant

Re: Wyniki

Post autor: spekulant »

spekulacje. Wybór wice dla zaufanych na pewno był wiadomy przed wyborami. Bo to logiczne. Ze my, wyborcy- nie wiemy nadal to akurat ciekawe. Zresztą uważam ze dobór współpracowników powinien być ogłaszany przed wyborami. Jak wiemy postacie te mogą popsuć albo podciągnąć wynik. Może stad ta tajemnica?
Lobbowanie za Sławkiem to strata czasu. Chyba, ze TS pomylił rodzajniki w Czerniejewie. Nie zmienia to faktu, ze takiej wiedzy, az grzech zmarnować, odsunąć... dlatego tez czekam. Bo kur dających złote jajka nie przeznacza się nn rosół
Zresztą najważniejsze będzie harmonijne niewspółdziałanie wszystkich. I zobaczymy czy 2 kadencje da sie zbudować na sukcesie. Choć nienawidzę słowa "eksperyment" w stosunku do mojego zycia, robionego cudzymi rękoma
Bystrzak

Re: Wyniki

Post autor: Bystrzak »

Gość pisze:
hania pirania pisze:jeśli na vice ET to porażka ,niech nowy burmistrz nie zaczyna od strzału w kolano

Kim jest ET i dlaczego nie? Ja natomiast nie wierzę w GK. To byłby dopiero strzał w kolano. TS nie wziąłby kogoś, kto za niego nie pójdzie na "pierwszy front". Do tej pory wystawiał SZ w takich sytuacjach. No chyba, że ma to być przeciwwaga do DG na zasadzie "łagodzenia obyczajów" w końcu GK ma miła powierzchowność. Tylko co jeszcze ma? I gdzie w tym całym układzie SZ ma być? Ja stawiam raczej na kogoś nowego. Czekamy...
Nie, bo nie. :]
GK i strzał w kolano? Ty lepiej, człowieku, idź sobie strzelić w łeb. Nie wiem, czy masz świadomość, że to właśnie dzięki GK szkoła funkcjonuje i nie zeszła na psy, bo pan HC nie robi NIC. [MODERATOR: ZDANIE USUNĄŁEM. KULTURALNIEJ PROSZĘ] . Dlatego nie wydaje mi się, że gmina na tym ucierpi, zdecydowanie zyska ! ! ! Bez dwóch zdań. Koniec kropka.

Natomiast, z takimi ludźmi w gminie jak ty i ww sekretareczka ze szkolnego biura, to wstyd mi żyć w tym środowisku.

Widocznie, TS miał coś na celu, "wyręczając" się SZ, ale teraz, niestety, pif-paf i do widzenia. Życie.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Czy wy aby sie nie znacie i to bardzo dobrze:-)
Bystrzak

Re: Wyniki

Post autor: Bystrzak »

Znamy się tylko z widzenia, NT JOP, ale mam dzieci w szkole i - chcąc nie chcąc - obracam się w tym środowisku, więc wiem, jak co funkcjonuje.
Cóż, dziwne rzeczy się dzieją, obsmarowywanie ludzi, którzy jeszcze nawet nie zasiedli na swoich stołkach i nie zaczęli rządów, a tutaj już na starcie mają wyrobioną opinię na swój temat. Społeczeństwo naszej gminy to patologia w czystej formie.
ODPOWIEDZ