Wyniki

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

John pisze:
kolakao pisze:Dobrze ktoś napisał: GK do porządkowania, do niczego więcej. Ona napewno sie nie wychyli. A kto ją tak broni, czyzby ktoś z rodziny?
No popatrzcie karty rozdane przed wyborami. To co tak nas bulwersowało u Grychowskiej tutaj potęguje.
Ten wybór to chyba nie strzał w kolano, ale strzał w łeb.
A 8 lat temu jak było???????????? wypowiedź z autopsji!!!!!!!!! i sugerowanie manipulacji takich jak wtedy???? żal! żal! żal! tego się nie zapomina! pisać dalej.......?
PISAC:-)
Ułan

Re: Wyniki

Post autor: Ułan »

Widzę, że zaczął się tu poziom rynsztoka! do zobaczenia w innej rzeczywistości! Życzę wszystkim obiektywnego wglądu w siebie!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

z ciekawoscia czytam... niewiele rozumiem, Bo mnie nie było tu 8 lat temu.
Z Bystrzakem mysle jeszcze zaminic słowo. ale najpierw Wy forumowicze dorzućcie do cartasis... poprzez opowiesc o przeszłosci, terazniejszosci i przyszłosci.. bo za chwile do roboty:-) do budowania
I nie uwazam ze to rynsztok. Ze niewygodna wypowiedz i niecukierkowa? Za duzo słodyczy mdli Panowie, jak mdliło przez 8 lat. Jezeli teraz, nawet krzyczac nie powie sie wszystkiego to nadal ten wrzód bedzie rósł, az siedzenie przestanie być odpoczynkiem
mieszkanka

Re: Wyniki

Post autor: mieszkanka »

Po co pisać jak można to powiedzieć! niebawem okazja! 'wrzodem' są tu jednostki, które zatraciły swoje człowieczeństwo taplając się w intrygach, pomówieniach, anonimach!ci co krytykują słodzili 8 lat!

a kto pisze wiadomo nie od dziś! oby nie skończył "Wam"się wachlarz pseudonimów
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

mieszkanka pisze:Po co pisać jak można to powiedzieć! niebawem okazja! 'wrzodem' są tu jednostki, które zatraciły swoje człowieczeństwo taplając się w intrygach, pomówieniach, anonimach!ci co krytykują słodzili 8 lat!

a kto pisze wiadomo nie od dziś! oby nie skończył "Wam"się wachlarz pseudonimów
własnie- Wy widze soskonale wiedzie kto sie wypowiada. Ja z trudem, i raczej bez efektów, staram sie z tego ułozyć jaks logiczna i rzeczywista całosc. Po to sa pseudonimu by móc mówic otwarcie, bez pólsłowek i bez domysłow. Bo wychodzi to co wychodzi
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Może i TS nie był/jest(?) super kontrkandydatem, aczkolwiek nie można od razu skreślać człowieka na starcie, tak jak macie tutaj w zwyczaju robić to na forum,
Moim zdaniem, to chyba jedna z nielicznych osób które od forumowiczów nie dostała po D na forum, a zaliczała się do poprzednich władz. A to, ze ktos ma wątpliwości co do dalszej skuteczności, to chyba nie jest obrzucenie błotem tylko wątpliwość (w tych osobach i ja jestem) do rozwiązania/utwierdzenia zapewne po 4 latach. Sugeruje moc słowa dobierać do faktów.

Co więcej, Panie Sławku, cóż za cios w plecy od osoby bliskiej pańskiemu samorządowemu sercu. HA HA! Smutek i żal.
Mieszkasz ze Sławkiem? Bo ja sprawdzałem na forum i nic takiego niegdzie nie znalazłem
ALE... skoro - jak sam Pan raczył przyznać - nie czuje się Pan przegrany, a wręcz uznał Pan, że jest zwycięzcą, to nie rozumiem teraz nakręcania imbecylnego społeczeństwa przeciwko (nie)kompetentnej władzy,
Jw. (skąd Ty to wziąłeś?)

Teraz mogę tylko spekulować, jakie są powody przyjętego przez Pana "stanowiska" oraz wyznawania zasady "oko za oko, ząb za ząb", ale oczernianie i nakłanianie innych do takiego samego postępowania wobec TS, to już lekka przesada.
Masz chyba inne forum. A do tego nie wiesz na którym piszesz. Z jednej strony zarzucasz eskalacje nienawiści a z drugiej sam ja podsycasz. Klei się to? Dla przypomnienia cytuje Ciebie: „ale czasem wypadałoby przystopować, bo co ma na celu przyjmowanie takich negatywnych postaw”
Snucie.. dobrze, że użyłeś tego słowa, lepiej bym tego nie ujął. Chyba nie bez powodu kojarzy się ono negatywnie i takie właśnie jest. Nieelegancko.. no, proszę, potrafisz przyznać, że to nieeleganckie. Jestem w szoku.
Az tak znasz mroczne pokłady mojej duszy, ze moje przytakniecie w tej sprawie cie szokuje?
Oczywiście nie mam za złe Twoich słów, twojego zdania, bo to twoje, tylko tak naprawdę pojechałeś po wszystkich, z siebie robiąc kryształ który po przyjrzeniu tez lekko mgła zasnuwa
lulu

Re: Wyniki

Post autor: lulu »

POST USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA
lulu

Re: Wyniki

Post autor: lulu »

Ułan pisze:Widzę, że zaczął się tu poziom rynsztoka! do zobaczenia w innej rzeczywistości! Życzę wszystkim obiektywnego wglądu w siebie!
A wcześniej to nie rynsztok był? Teraz gdy zaczeto krytykowac nowego to żle? Rzeczywiście nic jeszcze nie zrobił, ale Grychowską jako człowieka, nie jako burmistrza krytykowano, to dlaczego nie wolno teraz?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Wyniki

Post autor: JakubB »

Oj mało konstruktywnie tutaj się rozmawia. Żółci pięć tysięcy - jak mawiają internauci. Wykrzykników, pytajników oj jak u Brzechwy!
Dla mnie zabawne bo raz, że nie wiem o czym mowa a dwa, że widzę Wasze, forumowicze, tak zwane parametry techniczne i użeczon jestem jak co chwila te same osoby zmieniają ksywki, a jak już ktoś kto robi to co chwila i notorycznie zarzuca to innym to cóż, robię popcorn siadam i czytam dalej bo komediowo jest jak nic :)
Po co to? Przecież jesteście anonimowi tak czy inaczej. Jak w Incepcji Nolana schodzimy niżej? Na drugi poziom anonimowości? :)
Wybaczcie, nabijam się a tu tematy poważne (jak mniemam). DG zły, CR dobry, WT średni a PD szok... Piątek, może odkręcić wentyle, popuścić cisnienia? :)
Serdecznie i przyjaźnie wszystkich pozdrawiam prosząc o więcej argumentów, mniej pyskówek i będzie jeśli nie ładniej to choć milej.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

ta...
ODPOWIEDZ