Wyniki

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

ja tam Sławka cenie za fachowosc. Spekulacje miła rzecz ale... gadanie po próznicy. W gestii TS.
Tak, emocje juz opadaja. Taka natura, ze trzeba sobie pokrzyczec- i jest na to teraz czas. Niektórzy czekali na to 8 lat. Niech krzycza. Z biegiem czasu zostane tylko zmudna merytoryczna robota na rzecz gminy a tu zostanie garsta. Normalne.
byłu czasy, i przed 90 i te rzymskie gdzie dla uciszenia nastrojów, (pokojowe) pozwalano na:

- wykrzyczenie sie czyli jakies tam pikiety, fora
- oraganizowano igrzyska
- znjadowanie wspołnego wroga ( jak wiemy idelnie wpisywali sie w to Zydzi jako całkowicie odmienni od nas ludów indo jakis tam:-). Przykre ale tak było, i bedzie

dlatego wole pkt 1
mieszkanka

Re: Wyniki

Post autor: mieszkanka »

Nie podgrzewajmy sztucznie atmosfery! NT JOP - chapeau bas!- jak to mawiała DG
mira

Re: Wyniki

Post autor: mira »

Sławek jako samorządowiec TAK, ale vice w szkole? Raczej odpada.
kinga

Re: Wyniki

Post autor: kinga »

mira pisze:Sławek jako samorządowiec TAK, ale vice w szkole? Raczej odpada.
DLACZEGO NIE? Drugie pytanie to co z KG?
mira

Re: Wyniki

Post autor: mira »

Znam uczniów w klasie mojego syna. To raczej ich kumpel. Vice szkoły? Nieeeee....
mira

Re: Wyniki

Post autor: mira »

KG raczej niech siedzi tam gdzie siedzi. Tam się chyba sprawdza.
Gość

Re: Wyniki

Post autor: Gość »

mira pisze:Znam uczniów w klasie mojego syna. To raczej ich kumpel. Vice szkoły? Nieeeee....
Choroba postępuje wyników nie ma bydź może wybory bedą powtórzone trzeba dzisiaj było popatrzeć na wypowiedzi polityków z Warszawy nienawiść każdy ma rację zależy kto z której opcji ale to jest chore jeżeli PSL bydzie miał ponad 17% To dla mnie jest nie moźliwe partia przekraczała w sondażach wyborczych z trudnościa próg wyborczy a tu taki wynik zastanawiające jest to ze najbardziej skorupowana partia taki wynik? ? Zastanawiające? Wybory słałszowane!!! Chyba tak
kolakao

Re: Wyniki

Post autor: kolakao »

PSL to partia ZS. Wiadomo, ze nie mogła uzyskać takiego wyniku. Przekrętasy. Jaka partia taki vice.
mieszkanka

Re: Wyniki

Post autor: mieszkanka »

"kto sieje wiatr ten zbiera burze" ;-)
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

do Mieszkanki:
nie znam jezyków obcych i juz w ogóle nie rozumiem sposobu wyrazania sie DG
wyjasnij mi prosze co ja mam z tym zrobic: chapeau bas!-
czy Ty aby mnie nie obrazasz:-)?
bo jesli chodzi o czapke .. to chyba tylko na pogrzebie i w kosciele. Słowo to kojazy mi sie z Leon, lwie serce z Van Damme:-). Tam cos było w tym guście po ichniemu
ODPOWIEDZ