Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

ODPOWIEDZ
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kunegunda1964 »

NT JOP pisze:zobaczcie ile osób wzieło czynny udział. Dołozyło swoja cegiełke( kindegunda, jakub, sowa, emilka, sławek, tomek, zyczliwy, myslacy, nt jop;-) pominąłem kogos? to dlatego ze dawno tu nie był:-). a kolejnosc wymieniania przypadkowa.. Przyznaje, ze ja najwieccej gadam a najmniej zrobiłem. Mysle, ze usprawiedliwieniem jest to, ze taka osoba tez jest potrzebna:-)
Poprawka kunegunda już gdzieś wcześniej pisałem co ten pseudonim znaczy Dobra a jeśli chodzi o KO zrobił dobrą robotę i zapewne cieszył się najbaży że ZS odstrzelił za co za wspólnoty mieszkaniowe bo od tego się zaczeło Bo KO był zarządcą bloku na Lipkach gdzie ZS mieszkał, a potem za nasze pieniądze się wybudował to już inna sprawa o której wspomnę później
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

wspominaj. KUNEGUNDA (:-)) by nie znikneła w natłoku gadaniny
kolakao

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kolakao »

Nie wiecie, czy na burmistrzowie.pl jakiś komentarz "bydzie"?
Tomek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Tomek »

NT JOP pisze:zobaczcie ile osób wzieło czynny udział. Dołozyło swoja cegiełke( kindegunda, jakub, sowa, emilka, sławek, tomek, zyczliwy, myslacy, nt jop;-) pominąłem kogos? to dlatego ze dawno tu nie był:-). a kolejnosc wymieniania przypadkowa.. Przyznaje, ze ja najwieccej gadam a najmniej zrobiłem. Mysle, ze usprawiedliwieniem jest to, ze taka osoba tez jest potrzebna:-)
Panie i Panowie .Mam wrażenie że duża część z nas wzięła udział w akcji społecznej ,bo nie byliśmy obojętni i nam się chciało ,uwieżylismy że mamy na coś wpływ.Działajmy dalej patrzmy nowej władzy na rece i niekoniecznie przynajmniej na początku chodzi o to żeby rzucać kłody pod nogi ale bardziej o to żeby wspierać dobre pomysły i co najważniejsze "podsuwajmy" nowej władzy kreatywne rozwiązania(mam nadzieję że nowa władza w przeciwieństwie do poprzedniej której podziękowaliśmy wczoraj jest na to otwarta).Nie zmarnujmy tego "kapitału ludzkiego". Chyba większości znas chodzi o tożeby żyło się nam lepiej w tej naszej małej Ojczyżnie.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

i podpisuje sie pod tym wszytkim czym moge
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

do kolakao- napewno bydzie:-)
kunegunda

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kunegunda »

Tomek pisze:
NT JOP pisze:zobaczcie ile osób wzieło czynny udział. Dołozyło swoja cegiełke( kindegunda, jakub, sowa, emilka, sławek, tomek, zyczliwy, myslacy, nt jop;-) pominąłem kogos? to dlatego ze dawno tu nie był:-). a kolejnosc wymieniania przypadkowa.. Przyznaje, ze ja najwieccej gadam a najmniej zrobiłem. Mysle, ze usprawiedliwieniem jest to, ze taka osoba tez jest potrzebna:-)[/quote
Panie i Panowie .Mam wrażenie że duża część z nas wzięła udział w akcji społecznej ,bo nie byliśmy obojętni i nam się chciało ,uwieżylismy że mamy na coś wpływ.Działajmy dalej patrzmy nowej władzy na rece i niekoniecznie przynajmniej na początku chodzi o to żeby rzucać kłody pod nogi ale bardziej o to żeby wspierać dobre pomysły i co najważniejsze "podsuwajmy" nowej władzy kreatywne rozwiązania(mam nadzieję że nowa władza w przeciwieństwie do poprzedniej której podziękowaliśmy wczoraj jest na to otwarta).Nie zmarnujmy tego "kapitału ludzkiego". Chyba większości znas chodzi o tożeby żyło się nam lepiej w tej naszej małej Ojczyżnie.
Na początku bydzie tak jak piszesz wszystkim nam chodzi o malą Ojczyzną po roku dwóch jak władza obrośnie w piórka bo tak zawsze jest będzie miała nas gdzieś wiesz dlaczego bo wtedy dojdą do wniosku źe są najlepsi nieomylni zacznie się pycha i mieszkańcy schodzą na dalszy plan, martwi mnie dług gminy martwi mnie ilość nowych radnych nie ogarną wszystkiego.Pozostają następne kwestie kto skarbnikiem gminy, kto wice pytań wiele odp brak mam nadzieje Że TS ogarnie wszystko, tyle tylko źe w Czerniejewie juž się mówi źe przez 4 lata w mieście nic nie bydzie zrobione cała kasa pójdzie do "IZRAELA", LUDZIE W CZERNIEJEWIE GLOSOWALI NIE ZA DG TYLKO PRZECIW TS ALE TO NIE WYSTARCZYŁO
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

no na to odpwoiedz faktycznie z czasem, na to obrastanie. Co do przepompowywania kasy to raczej nie widze mozliwosci. Chociazby z tytułu struktury budzetu. Kunegunda a znasz ty Dzikiego z czerniejewa?
kunegunda

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: kunegunda »

NT JOP pisze:no na to odpwoiedz faktycznie z czasem, na to obrastanie. Co do przepompowywania kasy to raczej nie widze mozliwosci. Chociazby z tytułu struktury budzetu. Kunegunda a znasz ty Dzikiego z czerniejewa?
Przepraszam to imię przezwisko czy pseudonim moźe konkretniej spytaj to może odpowiem bo na razie nie kojaźe o kogo chodzi ale napewno szczerze odp
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

niech bedzie postac typu "skin head":-) z broda, w panterce, w glanch... rzeżbi, historyk ,ilitarysta, napewno do zauwazenia
ODPOWIEDZ